مسیرهای اخذ گواهینامه

چندین مسیر برای اخذ گواهینامه های رسمی کسپرسکی وجود دارد که به متخصصان امکان می‌دهد هر کدام که مناسب نقش فعلی و برنامه‌های شغلی‌شان است، انتخاب نمایند.

متخصص حرفه ای تایید شده از آزمایشگاه کسپرسکی (Kaspersky Lab Certi_ed Professional)

اولین سطح مدرک دهی است که ویژه کسانی است که می‌خواهند تخصص خود را در زمینه محصول خاصی از کسپرسکی اثبات کنند. برای اغلب محصولات مورد پشتیبانی کسپرسکی آزمون‌هایی وجود دارد و هرکس قادر خواهد بود آزمونی متناسب با مجموعه مهارت‌هایش پیدا کند.
مدرک Kaspersky Lab Certified Professional برای سازمان هایی که از راهکارهای کسپرسکی استفاده می کنند و یا شرکت‌هایی که دست اندر کار خدمات حرفه‌ای ب کارگیری، پشتیبانی و مدیریت از راه دور محصولات کسپرسکی هستند، با ارزش است. حضور پرسنل تایید شده و دارای گواهینامه رسمی باعث افزایش اعتماد مشتریان به کیفیت خدمات (مورد انتظار سازمان ها و نمایندگان) می‌شود.

مهندس سیستم تایید شده از آزمایشگاه کسپرسکی (Kaspersky Lab Certi_ed Systems Engineer)

اخذ مدرک فرصتی است برای تمایز خود از دیگر متخصصان و نشان دادن تخصص در طراحی، به کارگیری و پشتیبانی سیستم‌های حفاظتی مبتنی بر محصولات ویندوزی کسپرسکی.
راه مدیریت و حفاظت برای ویندوز گسترده‌ترین و در عین حال پیچیده‌ترین محصولات کسپرسکی را شامل می‌شوند. داشتن تخصص با مدرک بالاتر اعتماد مشتری به کمپانی را هم بیشتر می‌کند.

مدیر تایید شده آزمایشگاه کسپرسکی (Kaspersky Lab Certi_ed Administrator)

به شما امکان می‌دهد از سطح حرفه‌ای در جهتی متفاوت پیشرفت کنید. در کنار مدرک Kaspersky Lab Certified Systems Engineer مدرک Kaspersky Lab Certified Administrator درک عمیق‌تر از فناوری‌های حفاظتی و مهارت‌های مربوط به رفع اشکال و حل مشکلات محصولات ویندوزی کسپرسکی را ارائه می‌کند. متخصصان دارای این مدرک کارشناسانی ارزشمند برای شرکت‌ها محسوب می‌شوند که میتوانند از سیستم‌های حفاظتی مبتنیبر محصولات لابراتوار کسپرسکی بهره‌برداری نمایند.

مهندس فروش راه‌حل‌های سازمانی کسپرسکی (Kaspersky Lab Corporate Solutions Sales Engineer)

این گواهینامه ویژه متخصصانی است که در چرخه فروش راهکارهای کسپرسکی فعالیت می کنند. این مدرک گسترده دانش لازم برای درک نیازهای مشتریان، تهیه یک پروپوزال فنی و ارائه دوام و اثرگذاری راه‌حل پیشنهادی را اثبات می‌کند. دارندگان مدرک Kaspersky Lab Corporate Solutions Sales Engineer، در کنار سایر موارد، فهم خوب خود از محصولات کسپرسکی و رقابت موجود، تهدیدهای جدید دارایی‌های شرکت، مدیریت و برآورد ریسک و فعالیت‌های فنی مرتبط با فرایند فروش را نشان می‌دهند.

مشاور تایید شده آزمایشگاه کسپرسکی (Kaspersky Lab Certi_ed Consultant)

بالاترین مدرک برای بهترین متخصصان محسوب می‌شود. مدرک KasperskyLab Certified Consultant نشان دهنده بالاترین سطح از تخصص، هم به عنوان مهندس سیستم‌ها و هم مهندس فروش است. دارندگان این مدرک می‌توانند در هر یک از مراحل، از آغاز مذاکرات با مشتری بالقوه گرفته تا مدیریت بهره برداری از راه حل پیشنهادی، کمک‌های شایانی بکنند.