مقدمه

اهمیت آموزش حرفه‌ای در سطوح بالا همواره مورد تایید همگان بوده است. فناوری اطلاعات و محافظت از داده‌ها نیز در این زمره قرار می‌گیرند.

تهدیدات هر روز بیش از پیش پیچیده و سخت می‌شوند. لذا محصولات امنیتی نیز بایستی به همین میزان مجهز بشوند. به موازات افزایش نیاز به اتوماسیون پیشرفته، عامل انسانی نیز همچنان برای توسعه، به کارگیری و نگهداری سیستم‌های امنیتی حایز اهمیت است. بنابراین متخصصان نیز بایستی آموزش‌های ویژه‌ای را بگذارنند.

چگونه متخصص تایید شده کسپرسکی شوید؟

برای اخذ مدرک کسپرسکی فرد بایستی یک یا چند امتحان را در یک «مرکز آزمون مجاز» از سر بگذارند؛ به صورتی که کل فرایند تحت نظارت صورت خواهد گرفت و هیچ گونه دسترسی به منابع خارجی نخواهد داشت. این روال برای این است که اطمینان حاصل شود صاحبان مدارک حقیقتا حایز دانش و توانایی‌های مربوط به خود باشند.
تقریبا مسیر اخذ همه گواهی نامه‌ها با حضور در دوره های آموزشی محصولات کسپرسکی کسپرسکی آغاز می‌شود. بعد از گذراندن آزمون‌های تکمیلی مدارک تخصصی تر هم می‌توان اخذ کرد.

دوره‌های آموزشی

بهترین راه آمادگی برای آزمون، ثبت نام در یکی از کلاس‌های یکی از مراکز رسمی کسپرسکی در ایران (ایدکو) است.آموزش در مرکز آموزش رسمی کسپرسکی (ایدکو) شامل برنامه‌ها و مطالب آماده شده توسط متخصصان آزمایشگاه کسپرسکی می‌باشد.
برای ایجاد این دوره‌های آموزشی، ما از دانش و تجربه دپارتمان‌های خدمات حرفه‌ای و پشتیبانی آزمایشگاه کسپرسکی، بهره می‌بریم. ضمن آنکه همه مدرسان مرکز آموزش رسمی کسپرسکی (ایدکو) اساتید تایید شده و معتبر آزمایشگاه کسپرسکی هستند که کارایی آنان هم از لحاظ دانش مربوط به هم محصولات و هم مهارت‌های آموزشی، تضمین شده است.
روش تدریس ما مشتمل بر تجربه عملی مفصل محصولات از نزدیک و با سناریوهای واقعی، به صورت شبیه سازی شده در کلاس، با استفاده از فناوری‌های مجازی سازی و سخت‌افزارهای پیشرفته، می‌باشد.همچنین یک راهنمای کامل و ارزشمند علاوه بر مستندات محصول در اختیار دانشجو قرار می‌گیرد که تضمین کننده بالاترین اثرگذاری و بهترین تمرین‌ها باشد.

برنامه‌های آموزشی

آزمایشگاه کسپرسکی برای اغلب محصولاتش دوره آموزشی دارد. همین طور برای دوره هایی که ارتباط مستقیم با محصولات ندارند؛ مثلا آموزش رفع اشکال یا آموزش برای مهندسان فروش.تماس با ما

آدرس: میدان هفت تیر، ابتدای بزرگراه مدرس، پلاک 55 تلفن : 88846070
نمابر : 88828423
فروش : sales@iedco.ir
پشتیبانی: support@iedco.ir